OPĆINA SV. FILIP I JAKOV POTPISALA UGOVOR O DAROVANJU ZEMLJIŠTA ZA IZGRADNJU CRKVE U MJESTU TURANJ

Objavljeno: 20.02.2020.

,

Načelnik Općine Sv. Filip i Jakov Zoran Pelicarić te predstavnik Zadarske nadbiskupije kancelar mons. Josip Lenkić potpisali su u općinskoj vijećnici u Sv. Filipu i Jakovu Ugovor o darovanju zemljišta za izgradnju crkve u mjestu Turanj Općine Sv. Filip i Jakov.

“Prvenstveno bih se želio zahvaliti svojim prethodnicima Igoru Pedisiću i Marinu Coliću te svim vijećnicima Općine Sv. Filip i Jakov koji su se zajedničkim snagama borili za zemljište u Turnju i rješavanje njegovog pravno-imovinskog pitanja. Također, velika mi je čast što u ostvarenoj suradnji s Zadarskom nadbiskupijom potpisujem danas ovaj ugovor o darovanju zemljišta i u bliskoj budućnosti izgradnji crkve, čiju realizaciju već odavno priželjkuju i stanovnici mjesta Turanj”, rekao je Zoran Pelicarić, načelnik Općine Sv. Filip i Jakov.