Projekt “Izgradnja dječjeg vrtića Cvitić u Turnju”

Objavljeno: 18.02.2021.

Općina Sv. Filip i Jakov je 03. prosinca 2019. g. potpisala je ugovor za izgradnju dječjeg vrtića Cvitić u Turnju sa Zajednicom ponuditelja: ELEKTROCENTAR PETEK d.o.o. i MIPEK d.o.o. iz Ivanić grada (7.682.785,56 kuna sa PDV-om) te ugovor za opremanje sa tvrtkom ASTREJA PLUS d.o.o. iz Zagreba (643.722,50 kn sa PDV-om).

Općina Sv. Filip i Jakov sufinancira ovaj projekt s 4,69 milijuna, a Europska unija s iznosom od 4,45 milijuna kuna. U novoizgrađenom vrtiću bit će omogućen boravak za ukupno 54 djece, od čega 12 mjesta za djecu jasličke dobi.

Projekt “Izgradnja dječjeg vrtića Cvitić u Turnju” je sufinanciran od strane Europske unije iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, u sklopu mjere ‘7.4.1.’ Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske namijenjenog ulaganju u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu. Realizacijom predmetnog projekta će se stvoriti infrastrukturni preduvjeti za kvalitetno izvođenje programa predškolskog odgoja i obrazovanja na području Općine Sveti Filip i Jakov i u širem ruralnom području

Općina Sv. Filip i Jakov je 03. prosinca 2019. g. potpisala je ugovor za izgradnju dječjeg vrtića Cvitić u Turnju sa Zajednicom ponuditelja: ELEKTROCENTAR PETEK d.o.o. i MIPEK d.o.o. iz Ivanić grada (7.682.785,56 kuna sa PDV-om) te ugovor za opremanje sa tvrtkom ASTREJA PLUS d.o.o. iz Zagreba (643.722,50 kn sa PDV-om).

Projektne informacije iz prijave:

Ukupna vrijednost projekta: 8.939.820,56 kuna (s PDV-om)

EU sufinanciranje projekta: 3.784.446,61 kuna (s PDV-om)

Description: Description: Povezana slika