Sv. Filip i Jakov: Sanacija krova kino dvorane

Objavljeno: 19.12.2017.

Ministarstvo kulture sufinanciralo je sanaciju krova kino dvorane u Sv. Filip i Jakovu sa 70.000 kn u sklopu Programa izgradnje, održavanja i opremanja ustanova kultura – investicijskih potpora za 2017. godinu. Ukupna vrijednost ovog završenog projekta iznosila je 73.711,25 kn  što znači da je Ministarstvo pokrilo gotovo 95% svih troškova. Projekt „Sanacija krova kino dvorane u Sv. Filip i Jakovu“ je prva faza dugogodišnjeg programa koji ima za cilj omogućiti održavanje kulturno-zabavnih manifestacija kao i multimedijskih projekcija u budućnosti uz nabavu odgovarajućeg digitalnog projektora i ozvučenja odnosno digitalizaciju kino dvorane kojom je Općina dužna upravljati. Procedura praćenja provedbe projekta kao i evaluacije postignutih rezultata i planiranih ciljeva projekta je odgovornost voditelja projekta – Darka Mikasa, dipl. oec., Višeg stručnog suradnika za razvoj i društvene djelatnosti koji je zadužen za provedbu uz suradnju i koordinaciju  Odsjeka za financije i računovodstvo te Odsjeka za pravne poslove kao i ključnog  Voditelja Odsjeka za graditeljstvo i prostorno uređenje – gdina Juru Jelenića, dipl. ing. građ. koji je stručni voditelj projekta.