TURANJ: NERAZVRSTANA PROMETNICA SA PRIPADAJUĆOM INFRASTRUKTUROM – PREDIO KRČ

Objavljeno: 17.08.2018.

Osiguranjem kvalitetne komunalne i društvene infrastrukture, ruralna područja će opet postati poželjna mjesta za život i rad. To je upravo cilj ove mjere.

Općina Sv. Filip i Jakov u Staroj školi u Sv. Filip i Jakovu potpisala je ugovor za Izgradnju i uređenje nerazvrstane prometnice sa pripadajućom infrastrukturom, u mjestu Turanj, predio Krč sa tvrtkom SARAĐEN d.o.o. – Stankovci u ukupnoj vrijednosti od 4.336.180,47.

Projekt je sufinanciran iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014-2020. i natječaja za provedbu podmjere 7.2. „Ulaganja u izradu, poboljšanje ili proširenje svih vrsta male infrastrukture, uključujući i ulaganja u obnovljive izvore energije i uštedu energije, provedba operacije 7.2.2. „Ulaganja u građenje nerazvrstanih cesta“ u iznosu do 2.740.126,86 kn.

OPIS INVESTICIJE.pdf