Uređenje plaže Morovička u Turnju

Objavljeno: 20.12.2019.

,

Projekt Uređenja plaže Morovička u naselju Turanj, Općina Sv. Filip i Jakov, je sljedeći korak nakon uspješno provedenog projekta „Uređenje plaža u Sv. Filip i Jakovu i Turnju“ koji je sufinanciralo Ministarstvo turizma 2014. godine putem Fonda za razvoj turizma – izradu projektne dokumentacije te 2017 g. 1. fazu kapitalnog projekta iz Programa razvoja javne turističke infrastrukture koja je uspješno završena u 2018. godini.

Osnovni cilj projekta je pridonijeti jačanju konkurentnosti turizma općine Sv. Filip i Jakov, kroz razvoj turističke infrastrukture i očuvanje turističke resursne osnove te proširiti i unaprijediti turističku ponudu općine Sv. Filip i Jakov, putem uređenja i dodavanja novih sadržaja plaži Morovička.