JAVNI NATJEČAJ za zakup poslovnog prostora u vlasništvu Općine Sveti Filip i Jakov (K.O. Turanj) (3. ožujak 2020.)

Na temelju članka 31. i 33. Odluke o uvjetima, načinu i postupku raspolaganja nekretninama u vlasništvu Općine Sveti Filip i Jakov („Službeni glasnik Općine Sveti Filip i Jakov“ broj 12/19), članka 46. Statuta Općine Sveti Filip i Jakov („Službeni glasnik Općine Sveti Filip i Jakov“ broj 2/14 – pročišćeni tekst.. 6/14 i 1/18) Općinski načelnik raspisuje JAVNI NATJEČAJ za zakup poslovnog prostora u vlasništvu Općine Sveti Filip i Jakov (K.O. Turanj)

Predmet Natječaja je zakup poslovnog prostora u mjestu Turanj u Općini Sveti Filip i Jakov (u daljnjem tekstu: Općina) nalazećeg na nekretnini označenoj kao 13/1.ZGR Kuća stojna površine 130 m2.

Javni natječaj (1).docx