OGLAS za prijam u službu u Općinu Sveti Filip i Jakov, Vlastiti pogon, na radno mjesto: Komunalni radnik II – djelatnik/ca na održavanju javnih i zelenih površine (9. travanj 2020.)

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana od objave oglasa na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, neposredno ili poštom, na adresu: Općina Sveti Filip i Jakov, Obala kralja Tomislava 16, 23207 Sveti Filip i Jakov, s obaveznom naznakom „za oglas – Komunalni djelatnik/ca II – djelatnik na održavanju javnih i zelenih površina – ne otvaraj“.

Na temelju članka 29. a u svezi sa člankom 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ br. 86/08, 61/11, 04/18 i 112/19), pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Općine Sveti Filip i Jakov raspisuje OGLAS za prijam u službu u Općinu Sveti Filip i Jakov, Vlastiti pogon, na radno mjesto: Komunalni radnik II – djelatnik/ca na održavanju javnih i zelenih površine – 3 izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 3(tri) mjeseca. U službu ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 86/08, 61/11, 04/18 i112/19).

Više u prilogu:

oglas.pdf