Rezultati Javnog poziva za prijem u radni odnos - RADNICA ZA POMOĆ U KUĆI (5. ožujak 2018.)

Rezultati Javnog poziva za prijem u radni odnos na određeno vrijeme - Radnica za pomoć u kući

REPUBLIKA HRVATSKA

ŽUPANIJA ZADARSKA

OPĆINA SVETI FILIP I JAKOV

Povjerenstvo  za  prijam u radni odnos

Klasa: 112-03/18-01/02

Urbroj: 2198/19-01-18-20

Sv. Filip i Jakov, 02. ožujka 2018. godine

Z A P I S N I K

Sa 2. sjednice Povjerenstva za prijam u radni odnos u sklopu Projekta „ZAŽELI - Sveti Filip i Jakov“ – Radnica za pomoć u kući u Općini Sv. Filip i Jakov, održane dana 02. ožujka 2018. godine s početkom u 11:00 sati u prostorijama Općine Sveti Filip i Jakov, a u postupku provedbe  Javnog poziva za prijam u radni odnos na određeno vrijeme Klasa: 112-03/18-01/02, Urbroj:  2198/19-01-18-1 objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 01. veljače  2018.godine, na Oglasnoj ploči Općine Sv. Filip i Jakov te Web stranici Općine Sv. Filip i Jakov.

NAZOČNI ČLANOVI  POVJERENSTVA ZA PROVEDBU NATJEČAJNOG POSTUPKA:

1.      DARKO MIKAS  - predsjednik Povjerenstva

2.      JELENA BUZOV  - član – predstavnik HZZ Zadar

3.      KATARINA RALIĆ – član

Predsjednik Povjerenstva za današnju sjednicu predlaže sljedeći

D N E V N I       R E D

1.      Održavanje intervjua sa kandidatkinjama koje su ispunile formalne uvjete za prijam u radni odnos u sklopu Projekta „ZAŽELI – Sv. Filip i Jakov“ – radnica za pomoć u kući

Nakon što je dnevni red jednoglasno usvojen pristupilo se raspravi po istom:

AD/1 ODRŽAVANJE INTERVJUA SA KANDIDATKINJAMA KOJE SU ISPUNILE FORMALNE UVJETE ZA PRIJAM U RADNI ODNOS U SKLOPU PROJEKTA „ZAŽELI – SV. FILIP I JAKOV“ – RADNICA ZA POMOĆ U KUĆI

Dana 02. ožujka 2018. godine s početkom u 11:00 sati održano je usmeno intervjuiranje kandidatkinja sa kandidatkinjama koje su ispunile formalne uvjete za prijam u radni odnos u sklopu Projekta „ZAŽELI – Sveti Filip i Jakov“ – radnica za pomoć u kući.

Intervjuu je pristupilo 9 kandidatkinja koje su ispunile formalne uvjete iz natječaja:

1.      NADA COLIĆ – iz Tičeva , Raštane Gornje

2.      SLAVICA MANDIĆ – iz Turnja

3.      ZDRAVKA KATUŠA  -iz Donjih Raštana

4.      SANTINI NENADA  - iz Turnja

5.      JAGODA ROGIĆ – iz Biograda na Moru

6.      JADRANKA ROGIĆ  - iz Sv. Petra na Moru

7.      DRAGICA KATUŠA  - iz Raštana Gornjih

8.      ZVJEZDANA MATEŠIĆ – iz Donjih Raštana

9.      MARTINOVIĆ SANA  - iz Zadra

Kandidatkinja DARIJA SLAMEK iz Turnja  je pristupila na intervju, ali je izjavila da odustaje od molbe za zapošljavanje budući je u međuvremenu zasnovala radni odnos kod drugog poslodavca.

Kandidatkinja MIHELA VUČAK iz Zadra nije pristupila na usmeni intervju.

Na usmenom intervjuu se prilikom bodovanja uzimala u obzir činjenica da kandidatkinja ispunjava uvjet u pogledu ciljane skupine (maksimalno 10 bodova), dosadašnje iskustvo (maks. 5 bodova), timski rad (maks. 5 bodova) te fleksibilnost (maks. 5 bodova) te konačna rang lista kandidata glasi kako slijedi:

Redni broj

9.

Nenada Santini

41

Imajući u vidu gore navedeno te činjenicu da Općina Sveti Filip i Jakov u provedbi natječajnog postupka zapošljava 4 radnice, Povjerenstvo je izabralo sljedeće kandidatkinje koje su ostvarile najveći broj bodova: Jadranka Rogić, Nada Colić, Slavica Mandić i Zvijezdana Matešić o čemu će se obavijestiti Općinski načelnik te će mu se predložiti sklapanje Ugovora o radu sa navedenim kandidatkinjama nakon obavljenih edukacija predviđenih Projektom.

S ovim je sjednica Povjerenstva završena.

Dovršeno u 12,30.

PREDSJEDNIK POVJERENSTVA